ПОЛОЖЕННЯ
конкурсу на краще використання сучасних інформаційних технологій в діяльності закладу освіти м.Вінниці
1. Організатори конкурсу.
Лабораторія інформаційних технологій фізико-математичної гімназії №17 Вінницької міської ради, Вінницький національний технічний університет, Вінницька академія неперервної освіти. Конкурс проводиться з ініціативи та під особистим патронатом народного депутата України Домбровського Олександра Георгійовича.
2. Мета конкурсу:
3. Учасники конкурсу.
У конкурсі можуть брати участь заклади шкільної, та позашкільної освіти м. Вінниці всіх форм власності.
4. Процедура конкурсу.
Оргкомітет здійснює публікацію умов конкурсу на сайті конкурсу http://vn-edu.net.ua, офіційних сайтах організаторів (http://vntu.edu.ua, http://academia.vn.ua, http://likt.edu.vn.ua), у засобах масової інформації. Заклади, що бажають взяти участь у конкурсі, реєструються на сайті конкурсу http://vn-edu.net.ua, заповнюють аплікаційну форму учасника та розміщують матеріали на сайті конкурсу.
Конкурс проходить у 2 етапи:
Перший етап - заочний. Журі конкурсу з-поміж організаторів та залучених незалежних експертів на основі аплікаційних форм та матеріалів, розміщених на сайті конкурсу, обирає переможців першого етапу. Роботи всіх учасників конкурсу будуть виставлені в відкритому доступі на сайті конкурсу.
Другий етап - очний. Переможці першого етапу в присутності журі захищають свої конкурсні роботи. Захист відбувається у вигляді доповіді, презентації,інших видів, з обов’язковою демонстрацією онлайн ресурсів закладу. Тривалість захисту – до 15 хв. Журі залишає за собою право на уточнювальні запитання та визначає переможців серед міських закладів освіти. Заклади-переможці нагороджуються цінними призами від спонсорів – комплектами сучасного обладнання для організації електронного навчання та додатковим дисковим простором на порталі ЛІКТ для створення власних навчальних ресурсів.
5. Терміни проведення конкурсу
Перший (заочний) етап триває 3 місяці. Реєстрацію учасників та розміщення робіт на сайті http://vn-edu.net.ua буде розпочато 15 грудня 2015 р. Реєстрація та прийом робіт триватиме протягом всього терміну першого етапу (до 15 березня 2016 р.). Журі підбиватимепідсумки 1 етапу протягом 2-х тижнів після його завершення.
Другий (очний) етап проходить після підведення підсумків першого етапу. Про дату та місце проведення буде оголошено на сайті конкурсу, через засоби масової інформації та повідомлено учасників електронною поштою.
6. Критерії оцінювання
6.1. Мережева інфраструктура закладу:
6.2. Можливості педагогічного колективу:
6.3. Вебометричні показники:
Участь у рейтингах освітніх ресурсів, відвідування ресурсів закладу, цільова аудиторія.
6.4. Контент:
6.5. Зручність:
6.6. Динаміка розвитку ресурсів закладу:
6.7. Дизайн та технічні показники:
6.8. Електронні навчальні матеріали, створені закладом:
Проект аплікаційної форми
Повна назва навчального закладу _______________________________________________
Поштова адреса ______________________________________________________________
Адреса електронної пошти _____________________________________________________
URL офіційного сайту закладу___________________________________________________
URL освітніх ресурсів, створених учителями закладу, блогів, груп в соціальних мережах, інше
Контактна особа
ПІБ ________________________________________
Посада _____________________________________
E-mail: ______________________________________
Телефон _____________________________________
Для участі в 1 етапі до аплікаційноїформи додаються
1. Відеоролик (до 10 хв.), що ілюструє стан використання ІКТ та мережних навчальних ресурсів в закладі освіти. Відеоролик розміщується на YouTube, на сайті конкурсу розміщується лише посилання.
2. Опис досвіду використання створених чи наявних в мережі Інтернет навчальних ресурсів (текстові документи, фото, презентації тощо) у вигляді архіву завантажуються на сайт конкурсу.